Movies
Ratings
330
Don't BreatheRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5- 28 Months LaterRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
The King of KingsRated ★ 1.5