Series
Ratings
232
Light of My LionRated ★ 4.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 3.5
LudwigRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Stay Tuned!Rated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 3.5