Series
Ratings
76
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- Elite Season 6Rated ★ 1.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Tales of the CityRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 3.0