Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5