Movies
Ratings
193
The Hateful EightRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0