Titles you rated
- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0- TorikoRated ★ 3.5
- TorikoRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0