Series
Ratings
72
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0