Movies
Ratings
337
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
School Days with a PigRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0