Series
Ratings
10
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0