Series
Ratings
167
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 1.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 2.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
TorikoRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5