Movies
Ratings
423
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The KillersRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0