Series
Ratings
168
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
DeliveryRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0
On AirRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Her Bucket ListRated ★ 4.0