Series
Ratings
97
RikuohRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- 푸른 파도Rated ★ 3.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.5
MemorialsRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 3.5
- Youth FC Hungry ElevenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 2.5