Series
Ratings
12
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0