Series
Ratings
13- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- BossRated ★ 3.5