Movies
Ratings
242
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5