Series
Ratings
23
PinocchioRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0