Series
Ratings
35
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
GiantRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0