Series
Ratings
13
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Yu Yu HakushoRated ★ 1.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
OnimushaRated ★ 1.0
Doona!Rated ★ 2.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- FireflyRated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0