Series
Ratings
61
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Five FingersRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 1.5
Feast of the GodsRated ★ 1.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
MamaRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.5
A New LeafRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0