Movies
Ratings
61
Les MisérablesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 2.5