Movies
Ratings
15
WhiplashRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0