Movies
Ratings
125
The FakeRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 1.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
I'm Not There.Rated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0