Series
Ratings
32
Good DoctorRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0