Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0