Movies
Ratings
15
Tidal WaveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0