Movies
Ratings
711
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 1.5
PearlRated ★ 4.0
XRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.5
SmileRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 0.5
Madame WebRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0