Movies
Ratings
510
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.5
JumperRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
HancockRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5