Movies
Ratings
25
Toy StoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SickoRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0