Movies
Ratings
33
The Man from EarthRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0