Series
Ratings
98
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0