Movies
Ratings
59
Before SunriseRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0