Movies
Ratings
51
Born to Be BlueRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0