Movies
Ratings
118
Nameless GangsterRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0