Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0