Movies
Ratings
281
TwistersRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0