Series
Ratings
77
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0