Movies
Ratings
1723- Whispering WaterRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 2.0
RunRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.5
The Wedding RingerRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0
Next Door NeighborRated ★ 1.0- Holy PunchRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 1.0
Orphan: First KillRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0- The UglyRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 2.5