Series
Ratings
104
Breaking BadRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 0.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5