Series
Ratings
35
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5