Series
Ratings
32
Demon SlayerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
High SeasRated ★ 0.5
High SeasRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0