Movies
Ratings
23
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5