Series
Ratings
65
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0