Movies
Ratings
91
OldboyRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5