Titles you rated
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hyper Projection Play "Haikyū!"Rated ★ 1.5
Teen BrideRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
One Year of SchoolRated ★ 1.5
The Day I Became a WomanRated ★ 3.5
RomeríaRated ★ 3.0
The Fox KingRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0