Series
Ratings
28- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0