Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5