Series
Ratings
104
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5