Movies
Ratings
433
The Forest of LoveRated ★ 3.5
Tell Me Who I AmRated ★ 5.0
The MermaidRated ★ 0.5
HarakiriRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0