Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0